Voor onze gezellige afdeling De Zwerfkei van MZPC de Reest zijn wij op zoek naar een enthousiaste vrijwillige badwacht (M/V) op woensdagavond van 18.30 tot 19.30 uur. Deze afdeling biedt mensen met een lichamelijke beperking de mogelijkheid de zwemsport te beoefenen. We bieden zwemmen en waterbasketbal aan.
Wat ga je doen?
Als badwacht ben je een vertrouwd gezicht aan de badrand. Je:
- houdt toezicht op de zwemmers tijdens de activiteiten
- zorgt voor een veilige en prettige sfeer in het zwembad
- maakt een gezellig praatje met de zwemmers en draagt bij aan het sociale contact
Wie zoeken wij?
Iemand met verantwoordelijkheidsgevoel en oog voor veiligheid, die sociaal en communicatief vaardig is.
Wat bieden wij?
* Leuk en dankbaar vrijwilligerswerk bij een hechte vereniging en gezellige groep zwemmers.
* Waardering van onze zwemmers en vereniging
* Elke eerste woensdag van de maand drinken we in de kantine van Bad Hesseling gezamenlijk een kopje koffie of thee.
* 1x per jaar hebben we een gezellige avond.
Een fijne vrijwilligersplek binnen een actieve zwem- en waterpolovereniging in Meppel
Heb je interesse of wil je meer weten?
Neem dan gerust contact met ons op via [e-mailadres verborgen].
Mocht je nu niet elke woensdag kunnen, maar wel 2 of 3x per maand, dan is dat ook zeker mogelijk.
Je bent ook van harte welkom om een keer vrijblijvend mee te komen kijken!
Voor onze gezellige afdeling De Zwerfkei van MZPC de Reest zijn wij op zoek naar een enthousiaste vrijwillige badwacht (M/V) op woensdagavond van 18.30 tot 19.30 uur. Deze afdeling biedt mensen met een lichamelijke beperking de mogelijkheid de zwemsport te beoefenen. We bieden zwemmen en waterbasketbal aan.
Wat ga je doen? Als badwacht ben je een vertrouwd gezicht aan de badrand. Je: - houdt toezicht op de zwemmers tijdens de activiteiten - zorgt voor een veilige en prettige sfeer in het zwembad - maakt een gezellig praatje met de zwemmers en draagt bij aan het sociale contact
Wie zoeken wij? Iemand met verantwoordelijkheidsgevoel en oog voor veiligheid, die sociaal en communicatief vaardig is.
Wat bieden wij? * Leuk en dankbaar vrijwilligerswerk bij een hechte vereniging en gezellige groep zwemmers. * Waardering van onze zwemmers en vereniging * Elke eerste woensdag van de maand drinken we in de kantine van Bad Hesseling gezamenlijk een kopje koffie of thee. * 1x per jaar hebben we een gezellige avond.
Een fijne vrijwilligersplek binnen een actieve zwem- en waterpolovereniging in Meppel
Heb je interesse of wil je meer weten? Neem dan gerust contact met ons op via [e-mailadres verborgen]. Mocht je nu niet elke woensdag kunnen, maar wel 2 of 3x per maand, dan is dat ook zeker mogelijk. Je bent ook van harte welkom om een keer vrijblijvend mee te komen kijken!
Praktische informatie
Tijd
Wekelijks 1 tot 1 uur
woensdag
Locatie
Koedijkslanden
Bijzonderheden
Rolstoeltoegankelijk
Impact
Voor wie
Volwassenen
Ouderen
Impactgebied
Sport & beweging
Sociaal & welzijn
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Begeleiding & coaching
Geplaatst door
Anne, MZPC De Reest
40% profielsterkte
Over Anne
Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
Anne is ingeschreven op Meppelvoorelkaar sinds 21-01-2026